Fotópályázat a Budakeszi Vadasparkban

Megosztás

Még tart az országos fotópályázat a Budakeszi Vadasparkban

Az MTI-vel közölte a Budakeszi Vadaspark, hogy a nagy érdeklődésre való tekintettel május 30-ig meghosszabbítja fotópályázatát. Az ébredő erdő szépségét, hangulatát, különleges pillanatait mutathatják be a pályázók. A szervezők két kategóriában és négy témában várják a műveket.

A kép illusztráció

Az idei kései lombfakadás is szerepet játszott a hosszabbításban, mely miatt a beadási határidő hosszabbítása mellett döntöttek. A dobogód helyezést elérő képek alkotói értékes nyereményekben részesülnek, a győztes fotókból pedig virtuális kiállítás nyílik a vadaspark közösségi oldalán a közlemény szerint.

A kreatív látásmód, illetve a tavasz erdei életének különleges pillanatait szeretnék megmutatni- tűzték ki célul a szervezők.

A kép illusztráció

A pályaműveket többféle módban is készülhetnek, analóg fényképezőgéptől a mobiltelefonig, azonban csak e-mailben pályázandó. Felnőtt korosztály 19 éves kortól, míg az ifjúsági kategória a 14 -18 év között nevezhetnek makró, állat és növény témakörökben.

A kép illusztráció

Bővebb információk a fotópályázatról a Budakeszi Vadaspark weboldalán és Facebook-oldalán olvashatók.

Aktuális

​Átadták a 2025-ös Magyar Nyelvőr Díjakat

A Magyar Nyelvőr Alapítvány minden évben átadja a Magyar...

​Új lendület a legkisebbeknek: támogatás járhat a KTH START hitelek mellé

Rendkívüli és egyszeri lehetőségként a kormány vissza nem térítendő...

Koreai és japán autók javításában az élen

Magyarországon az Autó Caro Kft. 25 éves tapasztalattal biztosítja...

Jászberényi Melinda és Molnár Judit is Kőrösi-díjas

Ünnepélyes keretek között adták át a Kőrösi Csoma Sándor-díjakat,...

​Csaknem 80 díjjal ismerték el a Virágos Magyarország verseny idei nyerteseit

Élhető falvak és városok környezetszépítési megoldásai mutatnak példát országszerte. A...