Kishaszonjárművekkel bővítette palettáját a MOL Limo

Megosztás

A MOL Limo újabb szintre emeli a szolgáltatását, és nyolc, kifejezetten csomagszállításra alkalmas Opel Combo Cargo kishaszongépjárművel bővíti a flottáját. Ez a praktikus és sokoldalú zárt furgon első osztályú rakterével nagyon komoly segítséget nyújt a költözéshez, a bevásárláshoz és a nagyobb bútorok szállításához is. A flotta legújabb tagja ráadásul biztonságos és kényelmes is: a vészfék asszisztens, az aktív sávtartó és a kétzónás automata légkondicionáló tovább fokozzák a felhasználói élményt.

A MOL Limo flottában a több mint 400 személyi autó mellett októbertől immár nyolc Opel Combo Cargo kishaszongépjármű is megtalálható. A jármű kívülről kompakt, de belülről igazán tágas, hiszen elől akár három ember is kényelmesen elfér, oldalról és hátulról nyíló, 3,8 m3 rakterében pedig nagyobb bútorokat is szállíthatnak a felhasználók, és akár egy tonnáig is bátran terhelhetik. A MOL Limo flotta legújabb tagja a felszereltségében sem ismer kompromisszumot: elől és hátul is radar segíti a parkolást, a biztonságos vezetési élményről pedig az automatikus vészfék asszisztens, az aktív sávtartó és a jelzőtábla-felismerés gondoskodik. A fűthető bőrkormány és ülések, valamint a kétzónás automata légkondicionáló pedig csak fokozza a kényelmet.

„Büszke vagyok arra, hogy a MOL Limo folyamatosan keresi a lehetőséget a felhasználók újabb és újabb igényeinek kielégítésére. A közösségi autómegosztó szolgáltatás több mint három évvel ezelőtti indulása óta jelentősen bővítettük a szolgáltatási területet és a bérelhető autók típusát is. A három napos bérléssel pedig a hosszabb üzleti utakat és hétvégi kirándulásokat is lehetővé tettük. Azon is dolgozunk, hogy a MOL Limo szolgáltatást az ügyfelek a munkahelyük által biztosított cafeteria keretből is igénybe vehessék. A furgonnal pedig most azokra gondoltunk, akik az átlagosnál nehezebb és nagyobb tárgyakat szeretnének szállítani” – mondta Vető Bálint, a MOL Limo ügyvezető igazgatója.

Az Opel Combo Cargo járműveket havidíjas konstrukcióban percenként 95 forintért, míg alkalmi használóként 119 forintért vehetik igénybe a felhasználók. Természetesen, ahogy a MOL Limo flotta minden autója, úgy az új belépő is elérhető napi díjas bérlés keretében is: havidíjas felhasználóknak 19 999 forintos áron, alkalmi felhasználóként pedig 24 999 Ft. A napi díjas bérlés esetén bátran elhagyható a szolgáltatás zónája, és a 100 km-es napi limiten felül havidíjasként 47 forint kilométer díjat, alkalmi felhasználóként pedig 59 forintot kell fizetni. A használat viszont csak a zónába visszatérve, azon belül fejezhető be. Budapesten kívüli, többnapos út esetén a járművek tankolása és töltése a felhasználókra van bízva, de azt a MOL töltőállomásokon, az ügyfélszolgálattal egyeztetve a MOL Limo állja a vonatkozó szabályok szerint.

Aktuális

Természet és város harmóniában – Székesfehérváron jártunk

Dr. Kiss Róbert Richard Prima Primissima-díjas turisztikai szakújságíró ezúttal...

A Polo Pub a Sziget vendégeit is várja

A Sziget Fesztivál nyüzsgése után, vagy akár egy pesti...

A magyar jazz nagyágyúi idén is ott lesznek az Alba Regia Feszten

Minden ami jazz, pop, funky és világzene Székesfehérvár belvárosában,...

Ismét háromnapos ingyenes jazzfesztivált rendeznek Székesfehérváron

Minden ami jazz, pop, funky és világzene Székesfehérvár belvárosában,...